16 Mayıs 2010, Celaliye-Silivri-Büyükçekmece Buluşması

Daihatsu Aşkına buluşmaları. Geçmiş buluşmalara dair bilgiler, fotoğraflar ve yeni buluşma planları. Tüm Daihatsu sahipleri davetlidir.

16 Mayıs 2010, Celaliye-Silivri-Büyükçekmece Buluşması

Mesajgönderen Umut-Gultekin » 10 May 2010, 12:16

16 Mayıs 2010, Pazar Günü saat 10.00'da İstanbul Büyükçekmece Tüyap'ın önünde buluşuyoruz ve konvoy halinde hareket ediyoruz.

Herkes kahvaltısını evden getiriyor. Getirmeyenler için yol üstünde bir fırında duruyoruz. Herkes simit, poaça vs. istediğini alıyor. Birlikte Celaliye'deki bir çay bahçesine gidiyoruz. Tepede çam ağaçlarının altında yer alan bu mekanın harika bir panoramik deniz manzarası var. Burada kahvaltılarımızı çay eşliğinde yapıyoruz (75 kuruş).

Öğlen yemeğine İstanbul'un en büyük birinci sınıf restoranı ve Silivri'nin en iyi mekanı olan Garden Restaurant'a gidiyoruz. Kişi başı 20 TL'ye doyulabilecek bu mekanda keyifle yemeklerimizi yiyoruz. Herkes istediğini yiyor ve kendi hesabını ödüyor.

Garden'dan çıktıktan sonra da Büyükçekmece Sahiline iniyoruz. Sahildeki çay bahçesinde oturup sohbet ediyoruz (Çay 75 kuruş). Sonra sahilde hizmet veren küçük tramvaya binip, sahil boyunda sona kadar gidiyoruz. Gittiğimiz yolu sahilden deniz kenarında yürüyüş yaparak dönüyoruz. Günü bitirmeden önce yine vaktimiz kalırsa çay bahçesinde oturup sohbete vakit ayırmayı imhal etmiyoruz.

Gün boyunca yemekten içmekten bulduğumuz her fırsatta da arabalarımızın başında veya onlar hakkında sohbet ediyoruz. Harika fotoğraflar çekiliyoruz ve şimdiye dek yapılmış en eğlenceli Daihatsu Aşkına buluşmasına katıldığımız için mutlu oluyoruz :)

Katılmak isteyen herkesten buraya kaç kişi ile katılacağını yazmasını rica ediyorum. Profilinize cep telefonunuzu eklediyseniz size oradan ulaşıp bilgi verebilirim konu hakkında. Eğer henüz eklemediyseniz şimdi ekleyebilirsiniz ya da buraya yazabilirsiniz.

İlk defa katılacak dostlarımız: Programınızı mümkün olduğu kadar ailece gelecek şekilde yaparsanız daha da güzel olur. Çünkü çoğunluk ailesiyle geliyor ve böylece ailece tanışılmış oluyor. Ayrıca gidilecek her yerde çocuklara göre birşeyler var :)
Daihatsu Aşkına!
Kullanıcı avatarı
Umut-Gultekin
Daihatsu Freak

Marka: Daihatsu
Model: YRV Turbo

Re: 16 Mayıs 2010, Celaliye-Silivri-Büyükçekmece Buluşması

Mesajgönderen gtuncer68 » 10 May 2010, 12:49

Hadi bakalım hayırlısı.....Ben pazar günü dahil çalışmaktayım şu sıralar.Eğer izin koparabilirsem gelmeye çalışacağım hiç olmazsa en azından kahvaltıya .Çünkü sizlerle tanışmayı gerçekten çok istiyorum.Gelebilirsem eşim ve oğlumu da getireceğim.
Günümüzde insanlar her şeyin fiyatını biliyor, fakat hiçbir şeyin değerini bilmiyorlar.
Kullanıcı avatarı
gtuncer68

Model: Applause

Mesajgönderen ufukatalay » 10 May 2010, 12:51

sadece evli olanlar mı katılabiliyor?
U.ATALAY
Kullanıcı avatarı
ufukatalay

Model: Sirion 2. Nesil

Mesajgönderen SonCuoreci » 10 May 2010, 13:16

ufukatalay yazdı:sadece evli olanlar mı katılabiliyor?

Kesinlikle öyle bir şey yok... İsteyen istediği şekilde organizasyona katılmakta serbest...
Kullanıcı avatarı
SonCuoreci

Model: Cuore

Mesajgönderen Kutup_Kurbasi » 10 May 2010, 13:17

Sevgili Umut,
Garden a git oradan tekrar Büyükçekmeceye dön biraz zahmetli olmaz mı? Ama hane düğün konvoyu gibi dat ditli eğlenceli bir gezi için vesile olsun diye gidip dönüyoruz dersen amenna :D
Büyükçekmece gölünün istanbul tarafında WATTABE vardı.Çok güzel bir mekandı. Kapandı diye duymuştum ama öyle bir mekan uzun süre kapalı kalmaz el değiştirir gene açılır.Su sporları ve off road yarışları için tesisleri de vardı hatta.
Bu konuda bilgin var mı? Ya da şöyle diyim,açıksa eğer burası da alternatif olabilir mi?
Kullanıcı avatarı
Kutup_Kurbasi

Model: Sirion 1. Nesil

Mesajgönderen SonCuoreci » 10 May 2010, 13:19

Kutup_Kurbasi yazdı:Sevgili Umut,
Garden a git oradan tekrar Büyükçekmeceye dön biraz zahmetli olmaz mı? Ama hane düğün konvoyu gibi dat ditli eğlenceli bir gezi için vesile olsun diye gidip dönüyoruz dersen amenna :D
Büyükçekmece gölünün istanbul tarafında WATTABE vardı.Çok güzel bir mekandı. Kapandı diye duymuştum ama öyle bir mekan uzun süre kapalı kalmaz el değiştirir gene açılır.Su sporları ve off road yarışları için tesisleri de vardı hatta.
Bu konuda bilgin var mı? Ya da şöyle diyim,açıksa eğer burası da alternatif olabilir mi?

Ben Wattabe'ye en son gittiğimde yolda altımda Terios olmadığına çok üzülmüştüm :)
Kullanıcı avatarı
SonCuoreci

Model: Cuore

Mesajgönderen FaTiH » 10 May 2010, 13:22

Valla benim "özellikle" Umut ağabey e sözüm var; ne olursa olsun geleceğim dedim.İstanbul da değil Edirne de olsa yine geleceğim.Ama bu haftasonu çok dipte bir tarih oldu..Yakın bir akrabamın düğünü var..Ve düne kadar bizim buluşmanın tarihini belirlemediğimiz için; dolayısıyla artık herhalde bu hafta olmaz diyerekten kendisinin bıraktığı tel.i arayıp katılacağımı bildirdim düğününe..! Tekrar ediyorum çok dip bir tarih olduu! :?
Kullanıcı avatarı
FaTiH
Sirionist

Mesajgönderen Umut-Gultekin » 10 May 2010, 13:46

SonCuoreci yazdı:
ufukatalay yazdı:sadece evli olanlar mı katılabiliyor?

Kesinlikle öyle bir şey yok... İsteyen istediği şekilde organizasyona katılmakta serbest...

Evet, kesinlikle öyle birşey yok. Benimki sadece evli ve çocuklu olan dostlarımıza yönelik bir tavsiye idi :)
Daihatsu Aşkına!
Kullanıcı avatarı
Umut-Gultekin
Daihatsu Freak

Mesajgönderen Umut-Gultekin » 10 May 2010, 13:49

Selam,

Benim bahsettiğin yerle ilgili bilgim yok. O yüzden alternatif olması mümkün değil çünkü sadece bildiğim ve emin olduğum yerlerde buluşma düzenliyorum. Bir gün gidip kolaçan ederim ama orayı da :) Emin olabilirsin.

Garden'a git gel problem olacağını sanmıyorum. Celaliye'den sonraki ikinci durak olan Garden'a o noktadan mesafe 10 km falan çünkü :)
Daihatsu Aşkına!
Kullanıcı avatarı
Umut-Gultekin
Daihatsu Freak

Mesajgönderen buri1975 » 10 May 2010, 14:42

umut kardeş yaptığınız organizasyon ve çalışmalırınız için teşekkür ederim öncelikle buluşuyoruz konusunu altında sizin yaptığınız açıklmadan sonra çok kişi öyle olsaydı yada böyle olsaydı fikirlerini sunacaklar.
:) :D bunlardan biride benim.kemerburgazda çok güzel piknik alanları var burada bir yer ayarlansaydı giriş ücreti 8 tl çoklu bir organizasyon da bu fiyatın daha çok düşeceğine inanıyorum sabah kavazdan önce E-5 yakın bir yerde toplanma yeri belirlenseydi konvoy halinde E-5 ten kemer burgaza kadar bir gövde gösterisi yapılsaydı ayrıca dönüşü de aynı şekilde olacak şekilde ayarlansaydı. herkez hem piknik,hem kahvaltı.hem temiz hava,hem sakin bir pazar günü eşli dostlu (pikniklerde nedense bu daha bir ileri seviyelerde oluyor kaynaşma) olsaydı mangallar yanarken bir yerde toplanıp fikirlerimizi paylaşsak olmazmıydı. sadece benimkki bir fikir. bu arada başarılarının devamını dilerim çok güzel bir etkinliğe öncülük ettin
buri1975

Model: Delta

Mesajgönderen Kutup_Kurbasi » 10 May 2010, 15:07

Umut-Gultekin yazdı:

Selam,

Benim bahsettiğin yerle ilgili bilgim yok. O yüzden alternatif olması mümkün değil çünkü sadece bildiğim ve emin olduğum yerlerde buluşma düzenliyorum. Bir gün gidip kolaçan ederim ama orayı da :) Emin olabilirsin.

Garden'a git gel problem olacağını sanmıyorum. Celaliye'den sonraki ikinci durak olan Garden'a o noktadan mesafe 10 km falan çünkü :)

Umut bahsettiğim WATTABE muteşem bir yerdi.Büyük çekmecede hani türkiye den farklı evlerin olduğu bir alan var ya
trabzon kayseri o bu şu evi..onların yanından kuzeye doğru bir köy yolu gider
ve o yol üzerinde 5-6 km sonra muhteşem bir alandır.ısgara yemek vs de var.

bir değerlendir bunu derim.
Kullanıcı avatarı
Kutup_Kurbasi

Mesajgönderen Umut-Gultekin » 10 May 2010, 15:23

Arkadaşlar önerleriler için teşekkürler. Sonrakiler için elbette değerlendiririz hep birlikte. Bu çok yakın olduğu için şu an böyle bir şeye atılmak macera olur :)
Daihatsu Aşkına!
Kullanıcı avatarı
Umut-Gultekin
Daihatsu Freak

Mesajgönderen vildan » 10 May 2010, 15:50

esım kısıldı müşterılerımı arıtorum ve duyurudayım. talepler şimdılık harıka organızasyonda harıka sağlıcakla bır omzumuzda melekler bır omzumuzda huzur bursa olarak ıstanbuldayız umutcum bebegınızıde kutlamış olacak henuz domasada hıssedecektır bızlerı sanıyorum 10 arac oluruz kısı sayımız netlesır en gec perşembeye kadar saat 5 30/ 6 ya kadar bursayı daıhatsu dostlarını bu orgaızasyonda gormek ıstıyoruz . buluma saatımız 5.30 / 6 cıkış saatımız olmalı kı yolumuz takrıben 3.30 / 4 saat surecektır sevgıyle daıhatsu aşkıyla kalın lutfen bızımle olun. pişman olmadılar ve sızde olmassınız.
Kullanıcı avatarı
vildan
Daihatsu Yetkili Servisi ve Satıcısı

Model: Terios 2. Nesil

Mesajgönderen ozgursula » 10 May 2010, 16:20

Arkadaşlar şu buluşmayı keşke geçtiğimiz hafta sonu yapsaydık. Hazır istanbulda olduğum için iyi gelirdi ancak; önümüzdek haftasonu Niğde'de düğün var oradan da Adana'ya geçiyorum. Ama çok eğlenceli geçeceğini tahmin ediyorum. Diğer buluşma fotolarından biliyorum.
ozgursula

Mesajgönderen sirion gti 2 » 10 May 2010, 17:39

TÜYAP ta bulusup konvoy eslıgınde gıtmek guzel fıkır.. Garden zaten yol uzerınde 2 serıt gıdıs 1 serıt daıhatsucuların olur :lol: tarıh yakın oldugundan bence umut abı ıyı organıze ettı. Dönüşte çekmece demesının ayrıca artısı olur cunku hemen hemen herkes tekrardan gerı gelıcek en azından tekrardan konvoy ıle gerı donulmus olur. inş büyük aksılık cıkmaz ıse ben katılıyorum beni özleyenlere duyrulur :D
Kullanıcı avatarı
sirion gti 2

Sonraki

Dön Buluşmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir