TERİOS ALMAK İSTİYORUM

Satılık aracınız veya yedek parçanızı sergileyebileceğiniz alan. İsterseniz ev, arsa vs. farklı ilanlar da verebilirsiniz.

TERİOS ALMAK İSTİYORUM

Mesajgönderen deyniz » 22 Ağu 2010, 02:47

Merhabalar sevgili terios dostları aranıza şimdi katıldım,uzun yıllardır teriosun hayranıyım onunla buluşmak için maddi olarak hazır olmayı bekledim,şimdi hazırım ve otomotik terios istiyorum elbetteki herkes gibi ( bukadar beklemişken) hazarsız temiz sorunsuz bir terios istiyorum..alıcıyım ve güzzel haberler bekliyorum
deyniz

Marka: Daihatsu
Model: Terios 1. Nesil

Re: TERİOS ALMAK İSTİYORUM

Mesajgönderen CST » 23 Ağu 2010, 14:38

hayırlısı diyerek başlayalım inşallah gönlünüze göre bir terios bulursunuz. size tavsiyem ikinci el alırken plaka sorgulamayı mutlaka yaptırın
Ne Mutlu TÜRK'üm DİYENE!!!
Kullanıcı avatarı
CST

Mesajgönderen deyniz » 24 Ağu 2010, 02:26

çok tşkr ederim ,tavsiyenizde haklısınız netten baktıklarımda zaten plakası görünenlerle ilgileniyorum sadece,ama güvende olmuyor çok çaresiz kaldım,bu arabalar ıstanbulda bulmak mümkün ama ben ıstanbulda yaşamadığım için gidip görme ve baktırma imkanım olmuyor..umarım burdan bana yardımcı olacak arkadaşlar çıkar:( ilginiz için tşkrler tekrar.
deyniz

Mesajgönderen seher » 25 Ağu 2010, 13:36

deyniz yazdı:Merhabalar sevgili terios dostları aranıza şimdi katıldım,uzun yıllardır teriosun hayranıyım onunla buluşmak için maddi olarak hazır olmayı bekledim,şimdi hazırım ve otomotik terios istiyorum elbetteki herkes gibi ( bukadar beklemişken) hazarsız temiz sorunsuz bir terios istiyorum..alıcıyım ve güzzel haberler bekliyorum

Merhaba
umarım istediğiniz aracı bulursunuz ve sizde daıhatsu ailesine katılırsınız. Benim elimde 1. nesil bir terios mevcut ama siz ne istiyorsunuz tabi oarsını bilmiyorum. Eğer isterseniz irtibata geçebiliriz.
seher

Mesajgönderen deyniz » 26 Ağu 2010, 17:49

merhabalar seher ..2006 mümkün olursa km si az olsun istiyorum :)mesela 50000 lerde 70000leri geçmesin..2007 1.nesil tabi olabilir istediğim araç. fiyatına bağlı ,eğer 2007 model km düşük fiyatıda uygunsa düşünürüm..netten bakıyorum sürekli,ya km çok fazla mdel yılına göre,yada model yılı düşük fiyatı çok abartılı oluyor:( sizin aracınız kaç model kaç km de?
deyniz

Mesajgönderen deyniz » 26 Ağu 2010, 18:29

haa bu arada en önemli ayrıntıyı unutmuşum,otomotik terios istiyorum:))
deyniz

Mesajgönderen Umut-Gultekin » 26 Ağu 2010, 18:30

deyniz yazdı:merhabalar seher ..2006 mümkün olursa km si az olsun istiyorum :)mesela 50000 lerde 70000leri geçmesin..2007 1.nesil tabi olabilir istediğim araç. fiyatına bağlı ,eğer 2007 model km düşük fiyatıda uygunsa düşünürüm..netten bakıyorum sürekli,ya km çok fazla mdel yılına göre,yada model yılı düşük fiyatı çok abartılı oluyor:( sizin aracınız kaç model kaç km de?

Valla ben uzun süredir hiçbir konuda bu kadar soyut bir ifade duymadım :)
Daihatsu Aşkına!
Kullanıcı avatarı
Umut-Gultekin
Daihatsu Freak

Model: YRV Turbo

Mesajgönderen deyniz » 28 Ağu 2010, 17:21

Önce sizden bir hoşgeldin beklerdmm.aranıza böylemi karşılıyorsunuz????............nereyi anlamadın size somutlaştırayım
deyniz

Dön İkinci El

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir