terios sahibi olmak istiyorum ama nasıl?

Daihatsu'nun 4x4 segmentindeki aracıdır. Daihatsu Terios, çeşitli ülkelerde Toyota Cami, Dario Terios, Daihatsu Taruna, Perodua Kembara adları altında da satılmaktadır.

terios sahibi olmak istiyorum ama nasıl?

Mesajgönderen madyem » 29 Nis 2010, 00:42

Değerli arkadaşlar,önce eşimin ısrarı ile sonra araştırmalarımla ekonomik durumuma en uygun olan 1 nci nesil 2004-2005 yada 2006 modellerde sx yada dx modelinde bir terios almak istiyorum.Lakin 1997 model bir wolkwagen polo clasic 1.6 100 hp ful+full güvenlik paketli comporlıne serisi bir aracım var.nete araştırdığıma göre aracımın fiatı 11.000-13.000 tl arasında bu aracımla takas yapıp üzerine 5.000-7.000 tl vererek alabileceğim 2 nci el bir terios'un hayali ile yaşamaktayım.Daihatsu grupta yada bayiilerde wolkwagen dod ta olduğu gibi,2 nci el takas imkanı varmıdır?Var ise bu hayalimi süsleyen teriosu ne şartlarda alabileceğim,Terios da favori renklerim; Siyah-gri-mavi+gri ön planda olacaktır.Tabiki aksesuarlı olması da alma hevesimi arttıracaktır.Benim gibi orta ölçekli bir emekli malul tsk mensubunun bine bileceği lüx ötesi bir araç TERİOS tur....Konuda yardımcı olmanızı rica ederim.(Bu arada bodrumdaki bayii bana hiç yardımcı olmadı,haberiniz olsun)
madyem

Marka: Diğer Markalardan Herhangi Birisi
Model: Diğer

Re: terios sahibi olmak istiyorum ama nasıl?

Mesajgönderen Umut-Gultekin » 30 Nis 2010, 12:19

Bazı bayiler ikinci el işi yapıyorlar ve istediğiniz şekilde takaslar da yapıyorlar. Yakınınızdaki bayilere danışın derim. İstanbul'da olsaydınız, aklıma gelen Özaydın var ama yolunuz düşer mı bilmem.
Daihatsu Aşkına!
Kullanıcı avatarı
Umut-Gultekin
Daihatsu Freak

Marka: Daihatsu
Model: YRV Turbo

Dön Terios (1. nesil)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir