Copen ZZ

Daihatsu Aşkına Hakkında

Daihatsu 100 yılı aşkın bir gelenek, bir tutkudur. Türkiye'de fazla bilinmese de, köklü geçmişiyle Japonya'nın lider küçük araç üreticisidir. Bu konuda uzman olan Daihatsu; aynı zamanda çevreci ve ekonomik otomobiller üretmeyi ilke edinmiştir. En büyük hissedarı Toyota olan şirket, her sene bir milyon adetten fazla araç satmakta, Toyota markası altında da satılmakta olan modellerinin yanı sıra, Toyota için motor üretmektedir.

Daihatsu Aşkına, dünyanın en fanatik Daihatsu kulübüdür. Sadece birkaç üye ve dinmek bilmeyen bir hevesle Mart 2007'de yayın hayatına başlayan sitemiz, Umut Gültekin'in Daihatsu markasına karşı olan kişisel ilgisinin sonuçlarından biri olarak yola çıkmış olmakla beraber, zaman içinde pek çok Daihatsu Aşığı'da sitemizi keşfetmiş ve araçları ile ilgili hatıralarını, tecrübelerini paylaşmış, ailemiz giderek büyümüş ve her ay 10.000'e yakın ziyaretçiye, 50.000'den fazla sayfa gösterimi ile ulaşan, 800'ü aşkın üyesi bulunan bir kulübe dönüşmüştür. Türkiye'deki toplam Daihatsu marka araç miktarı düşünüldüğünde, yukarıdaki rakamların önemi daha da iyi anlaşılmaktadır. Bizi okuduğunuz için, yazdığınız her cümle için ve en önemlisi; Daihatsu markasını birlikte tanımaya ve ülkemizde Türkçe içerikle tanıtmaya yönelik attığımız bu büyük adımda geçen emekleriniz için; tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürler.

Bu sitenin Daihatsu, Daihatsu Türkiye, bayileri ve/veya servisleri ile hiçbir bağlantısı yoktur. Daihatsu Aşkına önceki cümlede anılmış olan kurumlardan bağımsız, hobi amaçlı bir sitedir. Bu sitede bolca Daihatsu fanatikliği yapılır ama reklam yapılmaz. Araçların iyisi-kötüsü bitmek bilmeyen hevesimiz yüzünden en uç noktalarda sergilenir, saklanmaz. Sitemize üyelik ücretsiz ve tüm Daihatsu kullanıcılarına / severlerine açıktır. Bu bağlamda servisler, bayiler veya Daihatsu çalışanlarının da sitemize kayıt olması elbette ki serbesttir. Her üye siteye gönderdiği içerikten kendisi sorumludur. Site yönetimi, üyelerin yarattıkları-siteye gönderdikleri içeriklerden sorumlu tutulamaz ve sitede yer alan içeriğin doğruluğunu-güncelliğini garanti etmez.

< Ana Sayfa

Bu web sitesinde yayınlanmakta olan yazılar ve fotoğraflar, Daihatsuaskina.com 'un ve yazarlarının ortak mülkiyeti altındadır. Bu sitenin hiçbir sayfasında yer alan metinler ve görseller site yönetiminden izin alınmaksızın başka sitelerde veya diğer yazılı/görsel yayın organlarında kısmî bile olsa kullanılamaz. Bu kural ancak; metinden/görselden sonra kaynak gösterilmemiz ve sitemize ait linkin de kaynak alınan öğe ile birlikte rahatlıkla görülebilecek biçimde yayınlanması ile devre dışı kalabilir. Sitemizde yayınlanan içeriklerin ve yorumların korunması için gereken her türlü kanûni tedbir alınmıştır.